Pro Nováčky

Ahoj, zdravíme tě na stránce, která je určená pro nováčky.

To, že jsi právě tady, už něco znamená a znamená to, že přemýšlíš o tom, zda-li se vydat na svoji skautskou cestu společně s naším oddílem.

Momentálně přijímáme pouze chlapce a to ve věku od 7 do 14 let. V případě že nesplňuješ věkovou kategorii nemusíš zoufat, stačí napsat na: jakub.moldavcuk@skaut.cz a domluvit se. Všechno je jen o domluvě 😉

Pokud si stále nejsi jistý, jestli chceš naskočit na tuto loď s námi, tak ti velice rádi pomůžeme. Jsou tu ale věci, které potřebujeme, aby jsi udělal ještě před tím, než ti budeme schopni pomoct:

1. Napsat na: jakub.moldavcuk@skaut.cz
  2. Sdělit nám své jméno, příjmení a věk, abychom tě mohli zařadit do skupiny Tvých vrstevníků
  3. Domluvit si termín, kdy přijdeš na zkušební schůzku, abychom tě mohli více poznat, a aby jsi ty mohl poznat více nás, naše vedoucí a celý náš oddíl.
  4. Dodržet stanovený čas, a užít si s námi spoustu zábavy, který tento čas přinese.

Ještě tu pro tebe máme takovou malou nabídku.

Jelikož jsme otevřeni všem členům a to i novým členům na tábor (více o táboře ZDE), tak se určitě můžeš přidat mezi nás i touto neobvyklou cestou.

Jako inspirace a motivace, proč bys měl jet s námi na tábor, ti poslouží video z minulého roku, kde jsme motivovali děti z našeho oddílu, aby také s námi jeli na tábor.

Pokud ti video nejde spustit, tak klikni ZDE

.

Video chystáme i letos a objeví se koncem Dubna v záložce Tábor , upozornění přijde rodičům našich dětí na email, a všem, kdo sledují naší Facebookovou stránku , tak tam určitě taky mrkni. mimo jiné tam taky dáváme bleskové informace, třeba o náhlé změně výletu, nebo o našich stránkách, které před nedávnem prošli velikou aktualizací, také tam nalezneš fotky z různých akcí. Fotky nalezneš i v záložce Fotky , a to přímo na naší stránce.

.

Budeme se na tebe těšit! 🙂

Citát na záveř:

„Skauting může být klíčem k nové výchovné metodě, k tomu, jak zaujmout mládež. Tisíce a statisíce mladých lidí! Bude to druh bratrství bez rozdílu původu, rasy a vyznání, bohatství i chudoby.“

Robert Baden Powell – Zakladatel světového skautingu