Tábor 89. oddílu

uprostřed přírody
na Vysočině

89. oddíl

Na těchto stránkách naleznete veškeré informace k letnímu táboru, který pořádá 89. oddíl z Brna.

Skauti z tohoto oddílu se letos rozhodli, že pozvou na letošní tábor i svoje kamarády a další děti, které do oddílu nechodí - např. ministranty děti z farností Křenová a Minorité. Jelikož tyto děti často na táboře podobného typu vůbec nebyly, naleznou na těchto stránkách všechny potřebné informace včetně popisu, jak to na takovém táboře chodí. Tyto nejdůležitější informace lze nalézt v sekci Informace.

Samozřejmě je možné, že informaci, kterou hledáte, tu zrovna nenajdete. Nebo budete mít nějaký doplňující dotaz. V takovém případě neváhejte kontaktovat vedoucího tábora - kontakt na něj naleznete v sekci Kontakt.

V sekci Dokumenty pak můžete nalézt ke stažení základní dokumenty k táboru - tedy přihlášku, seznam věcí, základní informace a další.

Co je na stránkách (a o táboře) nového můžete sledovat v sekci Aktuality.

V případě zájmu o 89. oddíl, který tábor pořádá, doporučujeme navštívit jeho webové stránky. Najdete tam veškeré informace o dění v oddíle, fotografie z akcí či konktakty na vedoucí. Oddíl stále přijímá nové členy, v případě zájmu se lze jít nezávazně podívat na schůzku či jinou akci oddílu. Na tábor však lze jet i bez toho.